ua en ru

ГПУ передала до суду обвинувальний акт стосовно Царьова

ГПУ передала до суду обвинувальний акт стосовно Царьова Фото: Олег Царьов

Царьова звинувачують у посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Генеральна прокуратура України (ГПУ) затвердила та направила до суду обвинувальний акт у виробництві за матеріалами спеціального досудового розслідування стосовно колишнього народного депутата від Партії Регіонів Олега Царьова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

Кримінальне провадження було порушено за ч. 2 ст. 110 і 3 ч. ст. 109 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, дії спрямовані на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу).

"Царьов звинувачується в тому, що в період квітня-травня 2014 року, будучи народним депутатом України і кандидатом на пост президента України, взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки" з використанням засобів масової інформації"

Наголошується, що Царьов оголошений в розшук.

Нагадаємо, прокуратура направила до суду обвинувальний акт для заочного засудження голови так званої "Луганської народної республіки" (ЛНР) Ігоря Теслярської за фактом викрадення української льотчиці Надії Савченко.