ГПУ передала до суду обвинувальні акти проти 523 правоохоронців

НовиниНадзвичайні події    17.08.2016 - 16:26
Фото: прокуратура
Фото: прокуратура

Зокрема, до суду скеровано обвинувальні акти щодо 341 працівника органів внутрішніх справ

Генеральна прокуратура України (ГПУ) передала до суду обвинувальні акти проти 523 правоохоронців. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

"Активізовано розслідування у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів. До суду скеровано обвинувальні акти щодо 523 правоохоронців, з них стосовно 341 працівника органів внутрішніх справ, 68 - Державної фіскальної служби, 47 - пенітенціарної системи, 31 - митної служби, 5 працівників органів прокуратури, 31 іншого правоохоронця", - йдеться у повідомленні.


Крім того, забезпечено належне розслідування кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. До суду направлено 280 обвинувальних актів про такі злочини щодо 331 особи (з них 270 правоохоронців, 2 судді та 27 державних службовців).

Також у відомстві повідомляють, про збільшення ефективність розслідування кримінальних проваджень про злочини, вчинені в пріоритетних сферах економіки. Зокрема, до суду направлено 18 обвинувальних актів (+80%) у провадженнях про злочини, вчинені в бюджетній системі, 12 (+20%) - про правопорушення у сфері земельних правовідносин.

"У ході досудового розслідування відшкодовано понад 17,2 млн грн. Пред’явлено позови на суму 37,6 млн грн. У ході слідства з метою забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешт на нерухомість (30 квартир, 6 будинків, 2 нежитлові приміщення, 11 земельних ділянок, 73 га землі), транспортні засоби (25 автомобілів) та кошти підозрюваних (готівка, у тому числі на банківських рахунках) на загальну суму 3 млн 44 тис. грн та 16,5 тис. доларів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що помічник голови Державної прикордонної служби України (ДПС) Олег Слободян заявляв, що у справі про незаконну вирубку лісу замішані співробітники прокуратури.

On Top