ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом порушень службовими особами ГФС

НовиниПолітика    21.09.2016 - 12:58
Фото: ГПУ завела справу на посадових осіб ГФС
Фото: ГПУ завела справу на посадових осіб ГФС

Підставою стала заява нардепів про невиконання їх вимог посадовими особами ГФС

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно посадовців Державної фіскальної служби за фактом невиконання ними службових обов'язків. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook нардеп від фракції "Самопоміч" Вікторія Войцицкая.

За словами Войцицкой, вона і народний депутат Андрій Журжій протягом 8 місяців не змогли отримати від фіскальної служби відповідь на депутатський запит щодо суми податкового боргу зі сплати рентної плати за користування надрами окремо за кожним об'єктом надр ПАТ "Укрнафта".

"Генеральна прокуратура за результатами розгляду мого і Андрія Журжія заяви про вчинення кримінального правопорушення головою Державної фіскальної служби відкрила кримінальне провадження №42016000000002393 за фактом невиконання посадовими особами ДФС України законних вимог народних депутатів України по 1 ч. ст.351 Кримінального кодексу України", - написала Войцицкая, публікуючи відповідь Генеральної прокуратури, підписаний заступником генпрокурора, головним військовим прокурором Анатолієм Матиосом.

Вона також заявила, що ненадання головою ДФС України запитуваної інформації є прямим перешкоджанням діяльності народних депутатів України.

 
 

Нагадаємо, раніше голова Одеської митниці подала в суд на Насирова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: ГПУ, ДФС
On Top