ГПУ оголосила про підозру судді, яка звільнила екс-беркутівця Садовника з-під варти

НовиниНадзвичайні події    06.10.2014 - 20:05
Генеральна прокуратура України повідомила про підозру судді Печерського районного суду м. Києва Світлані Волковій, яка прийняла рішення звільнити з-під варти екс-беркутівця Дмитра Садовника, який підозрюється в розстрілі 39 учасників Евромайдана, і обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру судді Печерського районного суду м. Києва Світлані Волковій, яка прийняла рішення звільнити з-під варти екс-беркутівця Дмитра Садовника, який підозрюється в розстрілі 39 учасників Євромайдана, і обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури України.

"Заступником Генерального прокурора України здійснено повідомлення про підозру судді Печерського районного суду м. Києва С. Волковій за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України - постановлення суддею завідомо неправосудного рішення, що спричинило тяжкі наслідки", - йдеться в повідомленні.

У ході розслідування, прокуратура м. Києва встановила, що суддя, "розуміючи завідомо неправосудний характер прийнятого рішення", склала і прийняла завідомо неправосудне рішення, яким відмовила у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою командира "Беркута" Дмитра Садовника.

При цьому суддя обрала для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту і прийняла рішення звільнити Садовника з-під варти в залі суду. "В результаті підозрюваний у скоєнні особливо тяжкого злочину Д.Садовник з метою уникнення покарання втік з місця свого постійного проживання", - повідомляє ГПУ.

Зазначимо, що санкція ч. 2 ст. 375 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Нагадаємо, 19 вересня суддя Печерського районного суду Києва звільнила з-під варти підозрюваного у масових розстрілах учасників акцій протесту в лютому 2014 року, обравши йому міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з 23:00 до 7:00 з наступних діб. 3 жовтня підозрюваний, не з'явившись на засідання Апеляційного суду Києва, зник з місця постійного проживання, чим порушив умови обраного запобіжного заходу.

У МВС 4 жовтня повідомили про оголошення екс-беркутівця Садовника в розшук. Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання екс-беркутівця.

Апеляційний суд Києва 6 жовтня продовжив запобіжний захід Садовнику у вигляді утримання під вартою до 25 листопада.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top