ГПУ оприлюднила відео у справі Гречківського

НовиниНадзвичайні події    22.09.2016 - 23:22
Фото: справа Гречківського
ГПУ перевіряє причину зупинки ОПЗ, - Луценко В Україні вперше можуть притягнути до відповідальності діючого члена ВРЮ, - ГПУ

На відео зафіксовані первинні пояснення посередника за обставинами злочину

Генеральна прокуратура України (ГПУ) оприлюднила відеозапис, де зафіксовані первинні пояснення посередника, який фігурує у справі підозрюваного в хабарництві члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського. Про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

"Справа члена ВРЮ П. Гречківського. * У запису - 1 хв. 07 сек - чітко звучить прізвище людини з Майбаха. З дозволу процесуального керівника надаємо відеозапис, на якому зафіксовано первинні пояснення посередника щодо дійсних обставин вчиненого злочину", - написала вона.

Зазначимо, Вища рада юстиції має намір провести перевірку фактів щодо порушення присяги членом ВРЮ Павлом Гречківським, якого підозрюють у хабарництві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні вперше розглядається питання про притягнення до кримінальної відповідальності діючого члена Вищої ради юстиції, якого підозрюють у хабарництві.

Читайте в розділі

Новини за 28 вересня: доповідь по катастрофі МН17 і питання строків зняття депутатського імунітету

У Києві до 4 жовтня частково обмежать рух на Броварському проспекті

У Грузії санкціонували арешт керівника Нацполіції Одеської області

On Top