Причинами аварії на "Стиролі" могли стати халатність і порушення правил експлуатації та безпеки

НовиниНадзвичайні події    07.08.2013 - 11:11
Заступник генерального прокурора України Андрій Пришко назвав основні версії аварії на "Стиролі".

Заступник генерального прокурора України Анатолій Пришко (на фото) назвав основні версії аварії на "Стиролі", повідомляє прес-служба ГПУ.

"Серед версій про причини аварії розглядаються такі: порушення правил експлуатації обладнання, у тому числі утримання його у неналежному стані; недбалість обслуговуючого персоналу при дотриманні технологічного процесу; порушення правил безпеки у тому числі при проведенні ремонтних робіт", - сказав він.

За словами Пришка, хід досудового розслідування перебуває на контролі Генеральної прокуратури України. Для розслідування причин аварії створено оперативно-слідчу групу, до складу якої увійшли представники МВС та СБУ.
"Генеральною прокуратурою проведення досудового розслідування доручено центральному апарату МВС", - зазначив він. Для встановлення обставин події призначено низку експертиз.

За фактом аварії розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.272 КК України. Санкція зазначеної статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 6 серпня 2013 р. о 14:00 на території цеху №1 з виробництва аміаку, в якому проводився капітальний ремонт, трапилась розгерметизація трубопроводу та стався викид рідкого аміаку.

У результаті події 5 працівників підприємства загинули, ще більше двох десятків людей були госпіталізовані з ознаками отруєння аміаком. Стан більшості з них - середньої тяжкості.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top