Аварія на "Стиролі": Сталі відомі імена п'ятьох загиблих

НовиниНадзвичайні події    07.08.2013 - 10:45
Сталі відомі імена працівників "Стиролу", загиблих вчора, 6 серпня, в результаті аварії на аміачному заводі № 1 концерну.

Сталі відомі імена працівників "Стиролу", загиблих вчора, 6 серпня, в результаті аварії на аміачному заводі № 1 концерну. Список приводить міський портал Горловки.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Кабінет міністрів України надасть матеріальну допомогу і допомогу на лікування постраждалим від вибуху аміаку на заводі концерну "Стирол" в м. Горловці. Прем'єр додав, що ніякої небезпеки для людей на "Стиролі" і в Горловці не існує.

Імена загиблих:

1. Горбунов Віктор, 43 року, бригадир-монтажник

2. Кітнанов Олександр, 26 років, монтажник

3. Олійник В'ячеслав, 35 років, монтажник

4. Степанський Микола, 47 років, електрогазозварник

5. Мукрінський Роман, 29 років, монтажник

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Кабінет міністрів України надасть матеріальну допомогу і допомогу на лікування постраждалим від вибуху аміаку на заводі концерну "Стирол" в м. Горловці. Прем'єр додав, що ніякої небезпеки для людей на "Стиролі" і в Горловці не існує.

Нагадаємо, 6 серпня 2013 р. в 14:00 в м. Горловка на території заводу по виробництву аміаку концерну "Стирол" при проведенні капітального ремонту цеху № 1, на естакаді відбулася розгерметизація труби (діаметр 150 мм, робочий тиск 12 атм) з рідким аміаком, з подальшим викидом аміаку в повітря.

Постраждали, за різними даними, 22 або 23 людини. Вісім постраждалих від вибуху аміаку на заводі концерну "Стирол" в м. Горловці в середу вранці були перевезені на лікування в м. Донецьк. Решта залишаються в Горловці. Стан постраждалих оцінюється як середньої тяжкості.

Як повідомив голова правління концерну "Стирол" Сергій Павлючук на момент аварії на заводі знаходилося близько 100 осіб, а після аварії була увімкнена сирена сповіщення населення, але її практично ніхто не чув.

Прокуратура Донецької області почала розслідування. Кримінальне провадження почате за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. Санкція зазначеної статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Можливою причиною аварії прокурор Горловки Олег Колесник назвав "людський фактор".

Міністр екології і природних ресурсів Олег Проскуряков заявив, що перевищення змісту аміаку в повітрі в м. Горловка, де вчора на заводі концерну "Стирол" відбувся вибух, немає.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top