У ГПУ напрацьовуються "серйозні матеріали" щодо Гонтарєвої

НовиниСуспільство    23.08.2017 - 14:26
Фото: Валерія Гонтарєва (flickr.com/NBU)
Фото: Валерія Гонтарєва (flickr.com/NBU)

Куценко заявив про наявність "досить серйозного матеріалу", що свідчить про порушення з боку керівництва Нацбанку

У Генеральній прокуратурі України (ГПУ) напрацьовуються "серйозні матеріали" відносно голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко в інтерв'ю "Українським новинам".

"Мною напрацьовуються досить серйозні матеріали. Вони стосуються і окремих діючих чиновників, приміром, Валерії Гонтарєвої. Впевнений, що ми не маємо права дозволити їй піти від відповідальності або відбутися легким переляком у вигляді звільнення за фактично розпад банківської системи України. Є питання і до окремих моїх колег, які, мабуть, забули або не читали текст присяги, і влаштували правовий бєспрєдєл...Але, як говориться - всьому свій час", - заявив він.

Крім того, Куценко відзначив, що найближчим часом планує передати "досить серйозний матеріал", який може свідчити про порушення з боку керівництва Нацбанку і Фонду гарантування вкладів.

"Це буде просто бомба. Я думаю ніхто не відкрутиться. Ось папки з документами. Мені передають їх вкладники, аналітики, банкіри. Все це систематизується і буде передано в ГПУ і НАБУ для долучення до матеріалів справи або відкриття ще одного провадження", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відновити слідство стосовно голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top