ГПУ почала розслідування погроз Ляшка на адресу чернігівського прокурора

НовиниПолітика    15.07.2016 - 17:12
Фото: Олег Ляшко
Фото: Олег Ляшко

За фактом погроз розпочато кримінальне провадження

Головне слідче управління Генеральної прокуратури України розпочало кримінальне провадження  щодо погроз прокурору Чернігівської області Віктору Носенку за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 1 ст. 343 КК України (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.


"15.07.2016 у засобах масової інформації поширено відеозапис погроз народного депутата України О. Ляшка на адресу прокурора Чернігівської області. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, процесуальне керівництво – Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України", - сказано в повідомленні Генпрокуратури.

Зазначається, що на теперішній час провадяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення істини та забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування у відповідності до вимог ст. ст. 2, 9, 28 КПК України.

Зокрема, до ВР направлено листа та повістки щодо виклику народних депутатів України, які з наявних матеріалів можуть бути свідками вчинення злочину, для проведення слідчих та процесуальних дій за їх участю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ляшко зірвав зустріч голів фракцій Верховної Ради.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top