В Україні запустили онлайн сервіс про роботу прикордонних пунктів пропуску

В Україні запустили онлайн сервіс про роботу прикордонних пунктів пропуску
Фото: ДПСУ запустила сервіс інформування про стан прикордонних пунктів прокуска

ДПСУ запустила онлайн-сервіс з інформування про завантаженість прикордонних пунктів пропуску

Державна прикордонна служба України запустила на своєму сайті онлайн-сервіс, який інформує про завантаженість пунктів пропуску на державному кордоні. Про це повідомляє пресс-служба ДПСУ.

У відомстві повідомили, що на інтерактивній карті http://dpsu.gov.ua/ua/map/ позначені пункти пропуску, і різними кольорами позначається стан їх завантаженості на виїзд з України. Інформацію на карті оновлюють кожні 3 години.

"Натискаючи позначку пункту пропуску громадяни мають змогу дізнатися про час його роботи, кількість легкових і вантажних авто перед ППр, а також швидкість оформлення легкових автомобілів в годину. Окремі пункти пропуску також доповнені зображенням з камер відеоспостереження", - повідомили прикордонники.

У ДПСУ зазначили, що якщо час очікування становить не більше однієї години, то значок пункту пропуску позначений зеленим кольором. Синій колір на інтерактивній карті позначає середній стан завантаженості, де час очікування транспортного засобу - до 2-х годин. Якщо завантаженість висока, і час очікування автомобілів складає більше 2-х годин, пункт пропуску позначається червоним кольором.

"Використовуючи оновлений сервіс, люди зможуть ефективно планувати поїздки за кордон, а враховуючи надану інформацію - вибирати оптимальні маршрути руху", - підсумували в ДПСУ.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Держприкордонслужба створює комплексну систему захисту та охорони на кордоні з РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся