ДП "Інформаційно-аналітичний центр морського і річкового транспорту" припиняє діяльність через реорганізацію

ДП "Інформаційно-аналітичний центр морського і річкового транспорту" припиняє діяльність через реорганізацію. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному у виданні "Урядовий кур'єр".

Реорганізація відбувається відповідно до наказу Мінінфраструктури України. Головою комісії з реорганізації призначено Олександра Геращенка.

Інформаційно-аналітичний центр морського і річкового транспорту створений на базі колишнього державного підприємства "Інформаційно-аналітичний центр безпеки судноплавства" та розташований у м. Одеса.

Підприємство засновано з метою здійснення постійного моніторингу портової діяльності, змін на фрахтовому ринку, ринку зовнішньоекономічних та транзитних вантажопотоків.

До меж компетенції центру належить удосконалення координації портової діяльності з іншими видами транспорту, опрацювання оптимального розподілу традиційних та пошук нових вантажопотоків, виконання завдань інформаційно-аналітичного та організаційного характеру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся