Держави-учасники Митного союзу введуть єдиний ветеринарний сертифікат

Росія, Білорусь і Казахстан введуть єдиний ветеринарний сертифікат. Про це повідомила директор департаменту ветеринарії Міністерства сільського господарства Російської Федерації Лідія Сургучева на засіданні міжурядової ради зі співробітництва в галузі ветеринарії країн СНД, що відкрилося сьогодні в Одесі.
Як уточнила РБК-Україна керівник російської делегації, "уніфікація документів при міждержавних перевезеннях тваринницьких вантажів обумовлена формуванням Митного союзу".
За її словами, до цих пір при доставці в міжнародному або міждержавному сполученні підконтрольних Госветнадзору вантажів між державами СНД діють єдині правила, затверджені радою в 2003 р.
Учасники наради прийняли рішення рекомендувати урядам держав-членів СНД внести відповідні зміни до цих правил з тим, щоб вдосконалити процедуру зовнішньоекономічних операцій з тваринницькою продукцією.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся