ru ua

Держустанови США зобов'язали припинити використання продукції "Касперського"

Держустанови США зобов'язали припинити використання продукції "Касперського" Фото: "Лабораторія Касперського"

Відомствам протягом місяця необхідно розробити детальний план по видаленню продукції "Касперського"

У США зажадали від всіх американських державних установ припинити використання продукції "Лабораторії Касперського" в найближчі три місяці. Про це йдеться в повідомленні на сайті внутрішньої безпеки.

Відомство направило відповідну директиву, яка наказує припинити використання інформаційних продуктів компанії з Росії.

"Директива закликає міністерства та агентства визначити використання або присутність продуктів "Касперського" на своїх інформаційних системах протягом 30 днів", - йдеться в повідомленні.

Також відомствам наказали розробити детальний план щодо усунення і припинення поточного та майбутнього використання цих продуктів протягом 60 днів.

"На 90-й день починаючи з дня прийняття цієї директиви, якщо інше не буде наказано МВБ на основі нової інформації, почати реалізацію планів відомств щодо припинення використання та видалення цих продуктів з інформаційних систем", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська компанія - розробник антивірусних програм "Лабораторія Касперського" розробляла спеціальні технології для Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії і передавала їй дані хакерів.