Державне агентство туризму і курорту (Держтуризмкурорт) розраховує збільшити в 2 рази в'їзний туристичний потік до 2022 р.
Державне агентство туризму і курорту (Держтуризмкурорт) розраховує збільшити в 2 рази в'їзний туристичний потік до 2022 р. Про це на брифінгу повідомила глава Держагентства з туризму та курортів Олена Шаповалова, передає кореспондент РБК-Україна.
Відповідний показник планується закласти в державну цільову програму розвитку туризму і курортів до 2022 р., яку Кабмін планує завершити в 2014 р.
"Це буде перша в історії України державна цільова програма по туризму на національному рівні. Основна мета нашої програми - це збільшення в'їзного туристичного потоку в два рази. Ми розраховуємо, що кількість іноземних туристів, які приїжджатимуть в Україну (в 2022 р.) досягне 50 млн осіб на рік." - сказав Шаповалова.
У зв'язку з очікуваним збільшенням кількості туристів , також збільшиться кількість робочих місць в 2,5 рази до 1 млн працівників. Очікується, що в програмі буде закладено приріст кількості інтуристів, які в'їхали в Україну, на рівні 5% щорічно.