Держспецзв'язок працює над нейтралізацією атаки хакерів, - Кабмін

НовиниНадзвичайні події    27.06.2017 - 18:06
Фото: хакерська атака на Україну (колаж РБК-Україна)
Фото: хакерська атака на Україну (колаж РБК-Україна)

Комп'ютерні мережі центральних органів влади перебувають під масштабною хакерською атакою

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України працює над нейтралізацією хакерської атаки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України у Facebook.

Повідомляється, що з 14:00 комп'ютерні мережі центральних органів влади перебувають під масштабною хакерською атакою.

"Кібернапади відбуваються з допомогою вірусу Petya, який використовує недоліки операційних систем, зафіксовані на сервери і персональні комп'ютери. Вірус шифрує файлові системи...Зараз працівники Державної служби спецзв'язку та інших відповідних органів працюють над тим, щоб нейтралізувати атаку", - йдеться в повідомленні.

 

Комп’ютерні мережі центральних органів влади зазнали масштабної хакерської атаки - з 14.00 за Київським часом. Кібернапа...

Опубліковано Урядовий портал 27 червня 2017 р.

 

У той же час прем'єр-міністр Володимир Грйосман обіцяє виявити хакерів.

"Безпрецедентна атака, але наші IT-шники роблять свою роботу і захищають критичну інфраструктуру. Важливі системи не постраждали. Атака буде відбита, а зловмисники - виявлені", - заявив Гройсман.

 

Безпрецедентна атака, але наші IT-шники роблять свою роботу і захищають критичну інфраструктуру. Важливі системи не постраждали. Атака буде відбита, а зловмисники - виявлені.

Опубліковано Volodymyr Groysman 27 червня 2017 р.

 

Крім того, СБУ попереджає про масштабну кібератаку на об'єкти критичної інфраструктури. Зокрема, хакери атакували інфраструктуру енергогенеруючих та енергопостачальних компаній, об'єктів транспорту, ряду банківських установ і телекомунікаційних компаній.

 

СБУ попереджає про масштабну кібератаку на об'єкти критичної інфраструктури Служба безпеки України попереджає про масшта...

Опубліковано Служба безпеки України 27 червня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше кіберполіція назвала способи нейтралізації вірусної атаки.

 

On Top