Кіберполіція назвала способи нейтралізації вірусної атаки

НовиниСуспільство    27.06.2017 - 17:51
Фото: українцям розповіли про нейтралізацію кібератак (pixabay.com)
Фото: українцям розповіли про нейтралізацію кібератак (pixabay.com)

Користувачам радять при виявленні порушень у роботі ПК пропатчити Windows

Користувачам комп'ютерів, які в ході хакерської атаки на Україну виявили порушення в їхній роботі, необхідно від'єднати пристрій від Інтернету і внутрішніх мереж. Про це йдеться в повідомленні Департаменту кіберполіції у Facebook.

"За попередньою інформацією, сталося втручання у функціонування комп'ютерних мереж шляхом поширення шкідливого програмного забезпечення, яке використовує нещодавно виявлені уразливості ОС Windows, а саме протоколу SMB", - йдеться в повідомленні.

Кіберполіція радить у разі виявлення порушень в роботі комп'ютерів негайно від'єднати їх від мереж (як мережі Інтернет, так і внутрішньої мережі), а з метою запобігання випадків несанкціонованого втручання в роботу встановити патчі з офіційного ресурсу Microsoft.

"Крім того, потрібно переконатися, що на всіх комп'ютерних системах встановлене антивірусне програмне забезпечення функціонує належним чином і використовує актуальні бази вірусних сигнатур. При необхідності треба встановити та оновити антивірусне програмне забезпечення", - додали в кіберполіції.

Крім того, користувачам радять уважно ставитися до всієї електронної кореспонденції, не завантажувати і не відкривати додатки в листах, які надіслані з невідомих адрес. Також рекомендується зробити резервні копії всіх критично важливих даних.

 

Кіберполіція вживає заходів реагування на кіберінценденти з ураження державних та приватних установ України Сьогодні,...

Опубліковано Департамент кіберполіції Національної поліції України 27 червня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хакерська атака на Україну поширюється по всьому світу.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top