Держрибагентство ініціює зниження орендної плати за водні об'єкти, - Ковалів

Середа 17 червня 2015 18:22

В рамках стратегії реформування рибної галузі України, Державне агентство рибного господарства України активно працює в сфері дерегуляції підприємницької діяльності у сфері аквакультури. Зараз Держрибагентство завершує розробку проекту змін в податковий кодекс, згідно з яким буде передбачено зменшення орендної плати за водні об'єкти в 2-3 рази. Про це повідомив глава відомства Ярема Ковалів.

"Документ готовий на 99%, найближчим часом ми будемо виносити його на узгодження і розгляд Верховною Радою. Він дасть можливість нашим рибалкам зітхнути з полегшенням, вести рентабельний бізнес, вкладатися в розвиток своїх підприємств", - підкреслив Ковалів.

Він також повідомив, що деякі підприємства змушені сплачувати до 70 тис. грн оренди за один гектар. Крім того, за його словами, процедура оформлення дозволу дуже бюрократизована і все разом це стримує розвиток приватної ініціативи та виробництва аквакультури в цілому.

"Щоб отримати ставок в оренду, необхідно пройти дуже складну процедуру, яка включає агентство, органи екології, земельних ресурсів, місцеву владу. Над спрощенням цієї процедури агентство вже працює", - зазначив голова Держрибагентства.

Ковалів підкреслив, що існуюча система неприйнятна, адже є непосильним тягарем" для середнього і дрібного бізнесу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся