Держспоживінспекція зняла з реалізації 40% товарів шкільного асортименту

НовиниЕкономіка    07.08.2013 - 12:50
Також Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів при перевірці товарів шкільного асортименту зняла з реалізації 40% від всієї перевіреної продукції. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів України повідомив глава Держспоживінспекції Сергій Орєхов (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

Також Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів при перевірці товарів шкільного асортименту зняла з реалізації 40% від всієї перевіреної продукції. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів України повідомив глава Держспоживінспекції Сергій Орєхов (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вже перевірили понад 300 підприємств, які реалізують товари шкільного асортименту, де встановлено більше 1 тис. порушень норм законодавства про захист прав споживачів. Забраковано та знято з реалізації близько 20 тис. одиниць, що становить 40% від перевіреної кількості", - повідомив Орєхов.

Крім того, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів виявила в київських магазинах "Ельдорадо" і "Епіцентр" неякісну побутову техніку, яка не відповідає нормам, встановленим законодавством. 

"У червні цього року Держспоживінспекція у Києві виявила побутову техніку торговельної марки Interline, серед якої витяжки, холодильники, газові поверхні, електричні духові шафи, варильні поверхні - всього більше 200 моделей продукції, що не відповідає встановленим законом нормам. Поставляється ця продукція в такі мережі як "Епіцентр" і "Ельдорадо", а також у більшість інтернет-магазинів країни, що торгують побутовою технікою", - заявив Орєхов.

Він також зазначив, що Держспоживінспекцією прийнято рішення про заборону реалізації цієї продукції у зв'язку з відсутністю документації, передбаченої законом.

"Незважаючи на це, вищевказані торговельні мережі продовжують реалізовувати заборонену продукцію, тому мною було направлено звернення та матеріали до генерального прокурора України з метою наведення порядку на ринку і залучення до відповідальності винних", - повідомив Орєхов.

Крім цього, він додав, що вказана продукція продовжує реалізовуватися в різних областях України.

Орєхов зазначив, що Державна інспекція з питань захисту прав споживачів проводила планову перевірку Roshen в першому кварталі 2013 р. і ніяких порушень не виявила. "Ми перевіряли плановими перевірками продукцію "Рошен" і у нас не було претензій до якості продукції концерну. Також у нас не було скарг з боку українських споживачів на цю продукцію, це те, що я на сьогоднішній день можу офіційно заявити", - заявив він.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top