ru ua

Держприкордонслужба перекрила вантажне сполучення з Кримом

Держприкордонслужба перекрила вантажне сполучення з Кримом Фото: контрольний пункт

Прикордонники посилять контроль на пунктах в'їзду-виїзду

Державна прикордонна служба України (Держмитслужба) перекрила переміщення вантажів через адміністративний кордон з аннексированным Кримом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"Держприкордонслужба продовжила виконання завдань щодо заборони переміщення через адміністративний кордон з тимчасово окупованої АР Крим вантажів і товарів залізничним і автомобільним транспортом. Особливу увагу буде приділено судам, чиї напрямки руху пролягають поблизу півострова, щоб не допустити переміщення товарів морським транспортом", - йдеться в повідомленні.

Також будуть вжиті заходи щодо посилення контролю за підтриманням правопорядку і режиму в контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

Крім того, було ініційовано проведення координаційних нарад з представниками правоохоронних органів, контрольних служб, громадських і волонтерських організацій з розробки "дорожньої карти" виконання рішення щодо припинення вантажного сполучення з Кримом.

Нагадаємо, на початку листопада президент України Петро Порошенко направив до Кабінету міністрів листа, в якому запропонував невідкладно утворити робочу групу для всебічного аналізу питання про припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з Кримом та підготувати проект відповідного рішення, а також прийняти рішення про забезпечення тимчасового припинення вантажного автомобільного та залізничного сполучення.

Вчора, 23 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про тимчасову заборону переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні з тимчасово окупованої території Криму.