Держінвестпроект підписав угоду з китайською страховою Sinosure для фінансування "Повітряного експреса"

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України (Держінвестпроект) в ході робочого візиту до КНР підписав угоду з національною страховою компанією Sinosure. Таким чином, завершено останній етап формальних процедур для початку повномасштабного фінансування проекту "Повітряний екпрес", повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

"Підписано угоду про сплату страхової премії для страхування ризику неповернення кредиту та відсотків по кредиту, яка є необхідною попередньою умовою китайського Ексімбанку для надання коштів", - розповів директор ДП "Повітряний експрес" Віктор Ястребов.

"Ми обмінялися підписаними документами, відкрито рахунок, на який мають перераховуватися кошти. Як тільки ми отримаємо першу частину кредиту, гроші одразу будуть відправлені до генерального підрядника - китайської машинобудівної корпорації СMCEC. Генпідрядник готуватиме проектно-робочу документацію та забезпечуватиме будівництво", - пояснив Ястребов.

Також в ході візиту було проведено робочу зустріч з генпідрядником проекту - керівництвом китайської корпорації СMCEC.

"Нами були розплановані сумісні дії на найближчий період з метою прискорення процесу реалізації проекту, аби мати змогу після отримання коштів невідкладно перейти до подальших дій", - повідомив Ястребов.

Як повідомлялось раніше, Національний проект - "Повітряний експрес" передбачає створення швидкісного залізничного сполучення між Києвом та аеропортом Бориспіль. У 2011 р. між державним підприємством "Дирекція з будівництва і управління Національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київської області" та Китайською національною машинобудівною інженерною корпорацією СMCEC підписані угоди щодо його реалізації. 20 червня 2011 р. у присутності Президента України Віктора Януковича та голови Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао було підписано кредитну угоду між ДП "Дирекція з будівництва і управління національним проектом "Повітряний експрес" та іншими інфраструктурними об'єктами Київського регіону та Експортно-імпортним банком Китаю. В липні 2012 р. уряд Китаю погодив контракт щодо реалізації проекту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся