У Держдепі пообіцяли виконати міграційний указ Трампа через 3 дні

НовиниПолітика    27.06.2017 - 04:01
Фото: Дональд Трамп (nato.int)
Фото: Дональд Трамп (nato.int)

США продовжать програму прийому біженців, але з урахуванням останніх змін

Держдепартамент США має намір почати впровадження пунктів міграційного указу президента Дональда Трампа протягом 72 годин після рішення Верховного суду. Про це повідомляє Associated Press.

Разом з тим США продовжать програму прийому біженців, однак з урахуванням останніх змін. Відомство надасть більш детальну інформацію про деталі реалізації указу після консультації з Мін'юстом і МВС. Уряд США про всі зміни буде також інформувати туристів, які перебувають в Сполучених Штатах.

Повідомляється, що Верховний суд США скасував частину рішень нижчестоящих судів, блокуючих дію указу, який забороняє в'їзд в США для частини іноземців, напередодні, 26 червня.

Завдяки рішенню, зможе набути чинності заборона на в'їзд до країни громадян Сирії, Судану, Ірану, Лівії, Сомалі та Ємену. Проте заборона поширюється лише на іноземців, які не мають "сумлінних відносин" з фізичною або юридичною особою з США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховний суд Сполучених Штатів Америки (США) частково скасував блокування міграційного указу американського президента Дональда Трампа.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top