Держчиновники вищої категорії будуть отримувати премії в розмірі 100% від окладу

НовиниПолітика    20.09.2016 - 14:40
Фото: голова Кабміну Володимир Гройсман
Кабмін створив робочу групу для прискорення реформування "Нафтогазу" і "Укртрансгазу" Кабмін запропонував Раді новий законопроект про спецконфіскацію

Про це свідчить відповідна постанова уряду

Державним службовцям, які займають посади державної служби категорії “А”, уряд встановив премію (місячну або квартальну) за результатами оцінювання службової діяльності у розмірі до 100% посадового окладу. Про це свідчить відповідна постанова Кабміну №624, опублікована на урядовому порталі.

"Установити премію за результатами оцінювання службової діяльності та місячну або квартальну премію державним службовцям, які займають посади державної служби категорії “А” та призначаються Кабінетом Міністрів України, у розмірі до 100 відсотків посадового окладу", - сказано в документі.

При цьому розмір премії державному секретарю Кабміну визначається керівником державної служби в Секретаріаті Кабміну за погодженням з прем’єр-міністром України відповідно до подання уряду.

Розмір премії державним секретарям міністерств (заступникам міністрів — керівникам апарату) визначається керівником державної служби у відповідному міністерстві за погодженням з міністром Кабінету міністрів України відповідно до подання члена уряду, який очолює міністерство.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами уряду, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабміном, та їх заступникам визначається керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з першим віце-прем’єр-міністром України відповідно до подання міністра Кабінету міністрів.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами уряду, діяльність яких спрямовується і координується Кабміном через відповідних членів уряду, та їх заступникам здійснюється керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади.

Зазначається, що постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 травня 2016 року.

Нагадаємо, у липні уряд визначив типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби вищої категорії "А".

Читайте в розділі

Кабмін сьогодні затвердить план з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

Пентагон має намір удосконалити ядерний арсенал для стримування РФ

Клінтон перемогла Трампа на перших теледебатах в США, - CNN

On Top