Держчиновники вищої категорії будуть отримувати премії в розмірі 100% від окладу

НовиниПолітика    20.09.2016 - 14:40
Фото: голова Кабміну Володимир Гройсман
Фото: голова Кабміну Володимир Гройсман

Про це свідчить відповідна постанова уряду

Державним службовцям, які займають посади державної служби категорії “А”, уряд встановив премію (місячну або квартальну) за результатами оцінювання службової діяльності у розмірі до 100% посадового окладу. Про це свідчить відповідна постанова Кабміну №624, опублікована на урядовому порталі.

"Установити премію за результатами оцінювання службової діяльності та місячну або квартальну премію державним службовцям, які займають посади державної служби категорії “А” та призначаються Кабінетом Міністрів України, у розмірі до 100 відсотків посадового окладу", - сказано в документі.

При цьому розмір премії державному секретарю Кабміну визначається керівником державної служби в Секретаріаті Кабміну за погодженням з прем’єр-міністром України відповідно до подання уряду.

Розмір премії державним секретарям міністерств (заступникам міністрів — керівникам апарату) визначається керівником державної служби у відповідному міністерстві за погодженням з міністром Кабінету міністрів України відповідно до подання члена уряду, який очолює міністерство.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами уряду, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабміном, та їх заступникам визначається керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з першим віце-прем’єр-міністром України відповідно до подання міністра Кабінету міністрів.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами уряду, діяльність яких спрямовується і координується Кабміном через відповідних членів уряду, та їх заступникам здійснюється керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади.

Зазначається, що постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 травня 2016 року.

Нагадаємо, у липні уряд визначив типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби вищої категорії "А".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top