Держбюджет втрачає не менше 300 млн доларів в рік через заборону грального бізнесу, - Аваков

НовиниФінанси    10.11.2016 - 12:10
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков
Україна та Японія домовилися про спільні проекти для Нацполіції У Києві, Харкові та Дніпрі введуть систему центрів управління патрулями, - Аваков

Аваков закликав Раду ухвалити закони, що забезпечують контроль держави над гральним бізнесом

Щорічно український бюджет втрачає близько 300 млн доларів від незаконного грального бізнесу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Звертаюся до Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути законопроекти і прийняти будь-який проект - що дає правила, обмеження на цьому ринку і повертаючи цей тіньовий грошовий потік під контроль держави! Нам потрібні ці податки! Я оцінюю недоплачені податки в бюджет з сектора грального бізнесу не менше 300 млн доларів", - написав він.

Зокрема, Аваков додав, що діяльність ряду лотерейних операторів, таких як "МСЛ", "Патріот", стала незаконною після введення РНБО санкцій.

Крім того, компанії "Лото", "Олімпійське лото", "Дрім лото" і ряд інших лотерей діють поза законодавства України, тому підлягають закриттю.

"Розчищення авгієвих стаєнь нами починається через два тижні - в який вже раз. Прохання всім легальним операторам підготувати дозвільні та податкові документи. Іншим - закритися", - додав міністр.

 

Игорка... всі ці нескінченні павільйони і підвальчики.. миттєві лотереї, ігрові автомати, замасковані під інтер...

Опубліковано Arsen Avakov 10 листопад 2016 р.

Нагадаємо, Служба безпеки України закрыла розгалужену мережу інтернет-казино, яка надавала заборонені законом послуги азартних ігор і букмекерської діяльності.

Читайте в розділі

Ердоган запропонував Путіну виключити долар із розрахунків між країнами

Із Центробанку Росії хакери вкрали 2 млрд рублів, - CNN

НБУ на 5 грудня послабив курс гривні до долара до 25,90

On Top