ua en ru

Держбюджет отримає додаткові 200 млн доларів у цінних паперах "сім'ї" Януковича

Держбюджет отримає додаткові 200 млн доларів у цінних паперах "сім'ї" Януковича Фото: Порошенко зустрівся з міністром фінансів і главою НБУ (prezident.gov.ua)

На цю суму буде зменшено внутрішній борг держави

Державний бюджет отримає додаткові 200 млн гривень у цінних паперах, що належали оточенню екс-президента України Віктора Януковича і конфіскованих державою. Про це повідомив чинний президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

Як повідомляється, в ході зустрічі з міністром фінансів Олександром Данилюком і головою Нацбанку Валерією Гонтарєвою, президент підкреслив важливість надходження до держбюджету конфіскованих з рахунків "сім'ї" в Ощадбанку 1,1 млрд доларів.

Перерахування цих коштів дозволить скоротити внутрішній борг держави і збільшити золотовалютні резерви України.

"Це не просто збільшує можливості державного бюджету та української держави щодо відновлення справедливості та інвестування цих коштів в українську армію, зміцнення обороноздатності держави та відновлення соціальної справедливості, направивши ці кошти на захист найменш захищених верств населення. А ці кошти також будуть зараховані в золотовалютні резерви держави", - підкреслив Порошенко.

У свою чергу, міністр фінансів також відзначив важливість зарахування цих коштів до держбюджету, підкресливши, що це стабілізує державну фінансову систему.

"Це буде сприяти стабілізації фінансової системи країни і це дуже позитивний сигнал", - зазначив Данилюк.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України завершила процес переказу коштів колишнього президента України Віктора Януковича на рахунки Держказначейства.

Кошти знаходилися на 100 рахунках, власниками яких були особи, які входили у близьке оточення побіжного екс-президента України Віктора Януковича.