До держбюджету з політичних партій має бути стягнено майже 1,3 млн гривен штрафів, - НАЗК

Новини Політика 27.07.2017 - 14:48
Фото: НАЗК
Фото: НАЗК

Порушення стосувались порядку подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомляє, що за протоколами НАЗК  та рішеннями судів до державного бюджету з політичних партій має бути стягнено майже 1 мільйон 300 тисяч гривень, передає прес-служба агентства.

При цьому за протоколами, складеними уповноваженими особами НАЗК на керівників (уповноважених осіб) політичних партій, накладено штраф у розмірі 290 тисяч 700 гривень.

Вказано, що протягом 2016-2017 років уповноважені особи агентства склали 171 протокол про адміністративні правопорушення за результатами аналізу звітів політичних партій, з них 164 протоколи вже направлено до суду.

altФото: інфографіка

"Порушення стосувались порядку подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду. Відповідні протоколи склав Департамент з питань запобігання політичній корупції стосовно 132 партій", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) відкрито 8 кримінальних проваджень.