Держбюджет-2017 просто "заморожує" злидні українців, - Медведчук

НовиниФінанси    21.09.2016 - 13:23
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

Держбюджету-2017 просто «заморожує» злидні українців. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Бюджет на наступний рік вже внесений до парламенту, так що з'явилася можливість більш детально вивчити та проаналізувати його макропоказники та соціально-економічні аспекти. Загальний висновок: бюджет-2017 просто «заморожує» злидні українців, яких-небудь спроб змінити ситуацію уряд не зробив. Втім, економіка країни в рамках пропонованої урядом моделі «розвитку», власне, більшого і не може дати", - зазначив він.

На думку Медведчука, бюджет України на наступний рік не збалансований і не відображає соціальні пріоритети держави, закріплені в Конституції країни.

"Замість того, щоб формувати умови для зростання економіки, уряд воліє душити її податками. Україні і українцям (хіба що за винятком чиновників) це нічого доброго не обіцяє", - вважає він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся