Держбюджет-2017 просто "заморожує" злидні українців, - Медведчук

НовиниФінанси    21.09.2016 - 13:23
Фото: Віктор Медведчук
У Мінфіні заявили про більш ніж 1 млн рекомендацій щодо зупинення або повернення соцвиплат У Раді сьогодні представлять проект держбюджету-2017

Держбюджету-2017 просто «заморожує» злидні українців. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Бюджет на наступний рік вже внесений до парламенту, так що з'явилася можливість більш детально вивчити та проаналізувати його макропоказники та соціально-економічні аспекти. Загальний висновок: бюджет-2017 просто «заморожує» злидні українців, яких-небудь спроб змінити ситуацію уряд не зробив. Втім, економіка країни в рамках пропонованої урядом моделі «розвитку», власне, більшого і не може дати", - зазначив він.

На думку Медведчука, бюджет України на наступний рік не збалансований і не відображає соціальні пріоритети держави, закріплені в Конституції країни.

"Замість того, щоб формувати умови для зростання економіки, уряд воліє душити її податками. Україні і українцям (хіба що за винятком чиновників) це нічого доброго не обіцяє", - вважає він.

Читайте в розділі

НБУ на 3 жовтня послабив курс гривні до долара до 25,94

Вимоги "Нафтогазу" до "Газпрому" зросли до 28,3 млрд доларів

Курс долара на міжбанку 30 вересня підвищився до 25,97

On Top