Державіаслужба підготувала рекомендації власникам безпілотників

НовиниТелеком & IT    19.08.2016 - 12:28
Фото: розроблені рекомендації для власників дронов
Фото: розроблені рекомендації для власників дронов

Рекомендації поділяються на дві частини – що варто і чого не варто робити покупцям і власникам дронов

Державна авіаційна служба розробила рекомендації для власників безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Рекомендації оприлюднені на офіційному сайті відомства.


Рекомендації поділяються на дві частини – що варто і чого не варто робити покупцям і власником дронов. Так, польоти безпілотників варто виконувати на висоті не вище 100 метрів, а відстань між БПЛА і людьми, тваринами і спорудами повинно бути не менше 50 метрів.

Крім того, користувачі повинні знати основні характеристики апарату і впевнитися в його справності перед використанням. Польоти ж повинні виконуватися в умовах гарної видимості і в поле зору користувача, при відсутності сильних поривів вітру та опадів.

У той же час, відповідно до рекомендацій Госавислужбы, користувачам не варто виконувати польоти на відстані ближче ніж 5 км від кордонів будь-яких аеродромів, а також небезпечних і заборонених зон. Крім того, над небезпечними зонами та об'єктами, що перебувають під охороною, також не варто виконувати польотів.

також не слід використовувати БПЛА над рухомими транспортними об'єктами, щоб не відволікати увагу водія. Крім того, не рекомендується пілотувати апарат над скупченнями людей – під час спортивних заходів, фестивалів і концертів.

Державіаслужба також не рекомендує чіпляти на апарати будь-які предмети, не передбачені конструкцією апарата.

Нагадаємо, більшість дронов завозиться в Україну нелегально.

On Top