Державіаслужба звинувачує аеропорти Коломойського в обмеженнях прав пасажирів

НовиниІнфраструктура    15.08.2016 - 15:35
Фото: власник авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Ігор Коломойський
Фото: власник авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Ігор Коломойський

ідповідне звернення до АМКУ із проханням провести антимонопольне розслідування вже підготовлено

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та філія "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера", що є експлуатантами відповідних аеродромів, не забезпечують рівних умов експлуатації для всіх авіакомпаній і штучно обмежують права користувачів. Про це повідомили сьогодні у прес-центрі Державної авіаційної служби України (ДАС).

Як зазначається, Державіаслужба підготувала звернення до Антимонопольного комітету України (АМКУ) із проханням провести антимонопольне розслідування щодо обмеження прав пасажирів в аеропортах "Дніпропетровськ" та "Івано-Франківськ".


Відповідне рішення було прийнято після вивчення документів з обгрунтуванням введених обмежень щодо прийому повітряних суден, які надійшли від міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ".

Як встановила ДАС, ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та філія "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера" ​​(експлуатанти аеродромів) не забезпечують рівних умов експлуатації відповідних аеродромів для всіх авіакомпаній і штучно обмежують права користувачів.

"Водночас МА "Запоріжжя" усунув недоліки у процедурах обслуговування пасажирів на внутрішніх і міжнародних рейсах", - додали в Державіаслужбі.

У липні Державна авіаційна служба України звернулася до міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ" з вимогою надати обгрунтування введених обмежень по прийому повітряних суден.

Нагадаємо, місяцем раніше Національне антикорупційне бюро (НАБУ) знайшло докази у справі про зловживання в Державіаслужбі.

Так, в результаті обшуку офісу авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" співробітники НАБУ і прокурори Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) вилучили документи та інші носії інформації, що містять відомості за фактом зловживань службовим становищем посадовими особами ГАС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top