Державіаслужба звинувачує аеропорти Коломойського в обмеженнях прав пасажирів

НовиниІнфраструктура    15.08.2016 - 15:35
Фото: власник авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Ігор Коломойський
Фото: власник авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Ігор Коломойський

ідповідне звернення до АМКУ із проханням провести антимонопольне розслідування вже підготовлено

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та філія "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера", що є експлуатантами відповідних аеродромів, не забезпечують рівних умов експлуатації для всіх авіакомпаній і штучно обмежують права користувачів. Про це повідомили сьогодні у прес-центрі Державної авіаційної служби України (ДАС).

Як зазначається, Державіаслужба підготувала звернення до Антимонопольного комітету України (АМКУ) із проханням провести антимонопольне розслідування щодо обмеження прав пасажирів в аеропортах "Дніпропетровськ" та "Івано-Франківськ".


Відповідне рішення було прийнято після вивчення документів з обгрунтуванням введених обмежень щодо прийому повітряних суден, які надійшли від міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ".

Як встановила ДАС, ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та філія "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера" ​​(експлуатанти аеродромів) не забезпечують рівних умов експлуатації відповідних аеродромів для всіх авіакомпаній і штучно обмежують права користувачів.

"Водночас МА "Запоріжжя" усунув недоліки у процедурах обслуговування пасажирів на внутрішніх і міжнародних рейсах", - додали в Державіаслужбі.

У липні Державна авіаційна служба України звернулася до міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ" з вимогою надати обгрунтування введених обмежень по прийому повітряних суден.

Нагадаємо, місяцем раніше Національне антикорупційне бюро (НАБУ) знайшло докази у справі про зловживання в Державіаслужбі.

Так, в результаті обшуку офісу авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" співробітники НАБУ і прокурори Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) вилучили документи та інші носії інформації, що містять відомості за фактом зловживань службовим становищем посадовими особами ГАС.

On Top