Міськрада Артемівська ухвалила перейменування міста на Бахмут

Міськрада Артемівська ухвалила перейменування міста на Бахмут
Фото: Артемівськ

Також у місті перейменують 80 назв вулиць, що мають комуністичне походження

Міська рада Артемівська ухвалила рішення про перейменування населеного пункту і повернення його історичної назви - Бахмут. Про це повідомляє голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Вітаю мешканців Бахмута! Сьогодні сесія міської ради Артемівська ухвалила рішення про перейменування населеного пункту і повернення його історичної назви - Бахмут. Також із міської мапи зникнуть більше 80 назв вулиць, що мають комуністичне походження - депутати проголосували за їх перейменування", - написав він.

Вітаю мешканців Бахмута! Сьогодні сесія міської ради Артемівська ухвалила рішення про перейменування населеного пункту і...

Posted by Павло Жебрівський on 23 сентября 2015 г.

Також Жебрівський подякував міському голові Артемівська, депутатському корпусу і громаді Бахмута за принципову і патріотичну позицію в питанні викорінення тоталітарного минулого з голів і навколишнього середовища донеччан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Артемівську Донецької обл. відбулися громадські слухання щодо перейменування міста та вулиць, назви яких містять символіку комуністичного режиму. За результатами слухань прийнято рішенні повернути Артемівську історичну назву Бахмут.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся