Гопко розповіла, чому Україні не треба боятися перемоги Трампа

НовиниПолітика    03.08.2016 - 06:27
Фото: Ганна Гопко розповіла, чого можна очікувати від Дональда Трампа
Фото: Ганна Гопко розповіла, чого можна очікувати від Дональда Трампа

У разі перемоги Дональд Трамп не зможе різко змінити політику США щодо України

Новий президент США, навіть якщо ним стане республіканець-мільярдер Дональд Трамп не зможе різко змінити стратегічну лінію американської політики щодо Росії. Таку думку висловила голова комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко в ефірі "5 каналу".

"Наше посольство у США, діаспора і багато аналітичних центрів зараз намагаються працювати з командами двох кандидатів (у gрезиденти США, – ред.) для того, щоб Україна була присутня в їхніх передвиборчих обіцянках. Хоч, як би це не було складно, з Трампом, але все одно є якась стратегічна лінія американської політики щодо Росії. І Трамп, навіть у разі перемоги, він радикально різко не може її змінити", - пояснила Гопко.


Вона також зазначила, що американська система влади побудована так, що там не може бути узурпації влади президентом.

"Маємо розуміти, що будуть вибори і в Конгрес. Так само розуміємо, що американська демократична система влади настільки збудована, що там є ваги і противаги. Там не може бути узурпації влади Президентом, де він прийматиме рішення, не маючи підтримки законодавства", - заявила народний депутат.

Нагадаємо, кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп переконаний, що більшість жителів Криму зробили вибір на користь Росії, і США мають це враховувати. Він також вважає, що спроба США силою повернути Крим Україні означала б початок Третьої світової війни. 

On Top