ua ru

Google обмежив доступ до сервісу AdSense для жителів Криму

Інтернет-компанія Google обмежила доступ до свого сервісу AdSense для клієнтів, які проживають на території Криму. Про це РБК повідомив один з клієнтів компанії на півострові.

Google пояснює це нещодавно введеними щодо Криму санкціями з боку США і ЄС.

"Здрастуйте, ваш акаунт Google AdSense розташований в Криму, видавці з цього регіону не можуть співпрацювати з AdSense у зв'язку з санкціями, які недавно вступили в силу. З цієї причини Ваш аккаунт буде закрито. На жаль, Ви не зможете увійти в свій аккаунт і ми не зможемо перерахувати невиплачені кошти з Вашої облікового запису", - йдеться в листі компанії одного з клієнтів.

У прес-службі Google підтвердили цю інформацію, пояснивши обмеження доступу сервісу AdSense нещодавно введеними щодо Криму санкціями з боку США і ЄС.

AdSense - це сервіс контекстної реклами від Google. З його допомогою користувач може розміщувати рекламу на своєму сайті, а також надати відвідувачам можливість пошуку Google по сайту, тим самим заробляючи гроші від оголошень в Google. Сервіс перераховує гроші своїм клієнтам раз в місяць при накопиченні суми від 100 дол.

Нагадаємо, сьогодні також стало відомо, що в Криму припинила роботу платіжна система PayPal.

Google обмежив доступ до сервісу AdSense для жителів Криму

(Фото: РБК)