ua en ru

Гонтарєва іде з посади голови НБУ, - джерела

Гонтарєва іде з посади голови НБУ, - джерела Фото: Валерія Гонтарєва

Валерії Гонтарєвій вже шукають заміну

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва твердо має намір подати у відставку, і їй вже шукають заміну. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Час йти: Валерія Гонтарєва йде з Нацбанку".

Про те, що Гонтарєва "категорично налаштована" поміняти місце роботи, РБК-Україна повідомили відразу кілька незалежних один від одного джерел.

"Вона давно говорила, що дико втомилася. Її основним завданням останньої було "Приват" (націоналізація Приватбанку, - ред.) і вона це зробила. Професійно вона своє завдання в НБУ виконала", - розповів співрозмовник видання в банківських колах.

Зазначимо, це вже не перша спроба Валерії Гонтарєвої скласти з себе повноваження глави Нацбанку за більш ніж 2,5 року роботи. Проте раніше президент Петро Порошенко не наважувався подати подання на її зняття з посади.

"На цей раз, швидше за все, глава держави задовольнить прохання глави регулятора", - йдеться в матеріалі.

Цю інформацію підтверджують і в оточенні президента, відзначаючи, що останньою краплею для Гонтарєвої стала ситуація з націоналізацією Приватбанку.

"Рішення по ній прийнято. Шукають нового голову. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади", - повідомив РБК-Україна співрозмовник в оточенні президента.

Нагадаємо, раніше Гонтарєва заявила, що экс-власникам Приватбанку загрожує кримінальна відповідальність.