ru ua

Гончарук: Обсяг торговельно-економічних відносин з КНР у 2011 р. збільшиться на 1-1,5 млрд долл

Обсяг торговельно-економічних відносин з КНР у 2011 р. збільшиться на 1-1,5 млрд долл. Про це під час брифінгу заявив радник Президента України - керівник головного управління з питань міжнародних відносин Андрій Гончарук, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Гончарука, динаміка торговельно економічних відносин України з КНР у 2010 р склала 6,1 млрд дол., що на 50% більше, ніж у 2009 р. "Динаміка торгівлі між нашими країнами розвивається досить яскраво, я б сказав", - підкреслив Гончарук.
Зазначимо, під час зустрічі глав держав КНР і України у вересні 2010 р. була досягнута домовленість про збільшення обсягу торговельно-економічних відносин на 10 млрд дол.

Гончарук також зазначив, що під час візиту в Україну голови КНР Ху Цзінтао планується, що глави держав підпишуть більше 10 контрактів по різним напрямкам двосторонньої співпраці між Україною і КНР всі вони відповідним чином направлені на вирішення головної - мети - зростання добробуту, економісне зростання в тому числі в Україні
На думку Гончарука сума цих контрактів буде "не один, не два млрд дол."
Нагадаємо, сьогодні Ху Цзінтао прибув в Україну. В ході візиту Голова КНР зустрінеться з Президентом, головою ВР України, прем'єр-міністром України. У рамках візиту заплановано підписання низки двосторонніх документів, у тому числі спільної декларації про встановлення і розвитку відносин і стратегічного партнерства між Україною та КНР, міжурядових та відомчих угод, комерційних контрактів.