Голландці обіграли збірну Гани, а Італія не забила ірландцям

У світі національні команди різних країн продовжують підготовку до Чемпіонату світу з футболу. Поєдинки відбулися 31 травня.

Збірна Голландії приймала збірну Гани і в досить спокійному стилі мінімально обіграла африканців. Єдиний гол на рахунку в Робіна ван Персі, який в першому таймі замкнув ударом по порожніх воротах прохід Снайдера.

Збірна Росії грала з норвежцями і вже на 3 хвилині відкрила рахунок зусиллями Шатова. Ховард Нортвейт під кінець першого тайму рахунок зрівняв. Так, рахунок 1:1 до кінця гри і протримався.

Збірна Італії зустрічалася з національною командою Ірландії і не змогла відзначитися забитими голами. Щоправда, старанні гості також не змогли розпечатати ворота Сірігу.

Додамо, що в інших матчах Уругвай мінімально обіграв Північну Ірландію, хорвати з рахунком 2:1 здолали Малі, а збірні Португалії та Греції розійшлися нульовою нічиєю.