Goldman Sachs прогнозує різке падіння цін на нафту

Goldman Sachs прогнозує різке падіння цін на нафту
Фото: Goldman Sachs очікує падіння цін на нафту

Причиною обвалу може стати брак потужностей для зберігання палива

Goldman Sachs, один з найбільших в світі інвестиційних банків, прогнозує різке зниження цін на сиру нафту з-за падіння попиту з боку нафтопереробників, пише The New York Times

У повідомленні говориться, що особливий вплив на зниження цін спричинить брак у нафтосховищах США і Європи місця для нафтопродуктів. За словами експертів інвестбанку, ситуація нагадує загрозу 1998 р. і 2009 р., коли сховища переоцінили свої потужності, що різко знизило ціни на нафту, у тому числі, на сиру.

При цьому, пише видання, з червня минулого року ціни на сиру нафту впали майже на 60%, під впливом поставок продукції з Близького Сходу, Росії та Північній Америці, які стабільно перевищують глобальний попит.

У результаті такої ситуації, в Goldman Sachs, не чекають повернення нафтових ринків до балансу в 2016 р. Іншими словами, до стану, коли рівні попиту і пропозиції будуть порівняно ідентичними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Goldman Sachs допустив збереження низьких цін на нафту протягом 15 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся