ДПСУ: До загального фонду держбюджету в січні 2012 р. надійшло на 6,1% більше коштів - 12,5 млрд грн
До загального фонду держбюджету в січні 2012 р. надійшло на 6,1% більше коштів - 12,5 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служи (ДПСУ).
До зведеного бюджету України у січні 2012 р. сплачено 18,6 млрд грн платежів, що контролюються податковими органами. До державного бюджету надійшло 13,1 млрд грн, місцевих бюджетів - 5,5 млрд гривень.
Згідно повідомленню, завдання з податку на додану вартість, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, рентної плати за природний газ та газовий конденсат, що видобуваються в Україні, збору за спеціальне водокористування тощо виконано у повному обсязі.
Нагадаємо, за даними Держказначейства, до загального фонду держбюджету за січень надійшло на 15,5% більше - 18 млрд грн.