ru ua

Global Finance назвав кращі комерційні банки світу

Global Finance назвав кращі комерційні банки світу Фото: названі кращі банки світу

Швейцарський UBS став кращим приватним банком, а Morgan Stanley - найкращий банк для топ-менеджерів

Фінансовий журнал Global Finance назвав кращі банки світу в розрізі різних номінацій. Про це повідомляється в опублікованому Global Finance списку володарів премії World's Best Private Bank Awards-2017.

Переможцем в номінації кращий приватний банк у світі став швейцарський банк UBS, звання самого інноваційного банку отримав Citi, а кращим банком для топ-менеджерів названий Morgan Stanley.

UBS — найбільший в Швейцарії фінансовий конгломерат. У минулому році мінімальний поріг входу в UBS становив від 2 млн доларів. У 2014 році банк став кращим у світі в сфері приватного банкінгу за версією журналу Banker.

Переможців обирали за рядом ознак, зокрема на основі їх фінансових показників, маркетингових досліджень, консультацій з банкірами, керуючими фінансових компаній та аналітиками, а також відгуків клієнтів, що користуються приватними банківськими послугами по всьому світу.

Кращим бутік-банком в даному рейтингу був названий швейцарський Banque Syz, а самим інноваційним банком - американський Citi.

Серед банківських установ країн, кращим був визнаний бразильський Itaú Unibanco, кращим банком для інвестування — сінгапурський United Overseas Bank (UOB).

У розрізі уподобань підприємців всього світу, кращим виявився американський Northern Trust, для топ-менеджерів — Morgan Stanley.

Сінгапурський DBS Bank був названий кращим для так званих "миллениалов", клінетов, народжених після 1981 року і глибоко залучених в IT-технології.

Світові мільйонери також зробили свій вибір. Так, кращим приватним банком для капіталу менше 1 млн доларів став іспанський Santander, для капіталу від 1 до 25 млн доларів - DBS Bank, для капіталу понад 25 млн доларів - американський JP Morgan.

Журнал також вибрав кращі приватні банки в окремих регіонах і країнах. Найкращим у регіоні Центральна та Східна Європа був названий італійський Unicredit, у Росії — Ощадбанк. Raiffeisen Bank став найкращим одразу в двох країнах — Румунії і Хорватії. Кращим у Швейцарії був визнаний Julius Baer. Ще один швейцарський банк Credit Suisse, був названий кращим в Японії.

Повний список кращих банків буде опубліковано в грудневому номері Global Finance.

Нагадаємо, у Німеччині розпочато розслідування відносно більше 20 міжнародних банків.