ru ua

Глави МЗС "Вишеградської четвірки" найближчим часом відвідають Київ

Глави МЗС "Вишеградської четвірки" найближчим часом відвідають Київ Фото: глави МЗС "Вишеградської четвірки" найближчим часом відвідають Київ

Метою цього візиту буде ознайомлення з ходом українських реформ

Глави Міністерств закордонних справ країн "Вишеградської четвірки" (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина) найближчим часом відвідають Київ. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Ростислав Хотин.

Як повідомляється, в ході сьогоднішньої зустрічі глави МЗС "Вишеградської четвірки" обговорювали врегулювання конфлікту на Донбасі. Зокрема, міністри зійшлися на думці, що тільки мінські угоди і повне їх виконання всіма сторонами, насамперед РФ, є шляхом врегулювання цього конфлікту.


"Ще один аспект, який стосувався України - це безвізовий режим з ЄС, який повинен запрацювати в цьому році. Тут є два аспекти. Перший: міністри вважають, що останнім часом Туреччина хоче також отримати безвізовий режим ще раніше, навіть у червні. На прес-конференції було сказано, що це було б дуже несправедливо стосовно України і Грузії, якби Туреччина отримала безвізовий режим раніше, ніж Київ і Тбілісі", - зазначив кореспондент.

Крім того, повідомляється, голови Міністерств закордонних справ країн "Вишеградської групи" мають намір найближчим часом відвідати Київ.

"Метою цього візиту буде ознайомитися з ходом українських реформ, особисто познайомитися з новим українським урядом. На питання, коли це може статися, сказав, що на початку червня було б ідеально", - повідомив Хотин, посилаючись на слова міністра закордонних справ Чехії Любомира Заоралека.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина досягли політичної угоди, кожна країна відправить підрозділ військовослужбовців в Прибалтику 2017 року в рамках заходів, спрямованих на збільшення присутності НАТО в регіоні.