ru ua

Глави місцевих держадміністрацій отримають заступників з питань реформ та оборони

Глави місцевих держадміністрацій отримають заступників з питань реформ та оборони Фото: Геннадій Зубко

Введення додаткових посад заступників є тимчасовим заходом

Кабінет міністрів України сьогодні, 20 січня 2016 року, прийняв постанову "Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій". Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Як зазначається, постановою передбачено оптимізацію кількості посад заступників голів місцевих державних адміністрацій.

"Згідно з документом, у голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій має бути чотири заступники, включаючи першого заступника та заступника голови - керівника апарату", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у постанові також зазначено, що введення додаткових посад заступників голів місцевих державних адміністрацій з питань забезпечення оборони у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та заступників голів місцевих державних адміністрацій з питань впровадження реформ є тимчасовим заходом, часовий вимір яких завершиться по закінченню АТО та реалізації реформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінрегіон ініціює перегляд зарплат в органах місцевого самоврядування об'єднаних громад.