Мінрегіон ініціює перегляд зарплат в органах місцевого самоврядування об'єднаних громад

НовиниЕкономіка    18.01.2016 - 16:22
Фото: зарплата
Фото: зарплата

Відповідні пропозиції надіслано до Кабміну

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує переглянути умови оплати праці працівників, в тому числі керівних, і спеціалістів органів місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад та прирівняти їх до відповідних умов працівників і спеціалістів органів місцевого самоврядування міст обласного значення, передає прес-служба відомства.

Так, відповідні пропозиції надіслано до Кабінету міністрів України.

"Доцільність прийняття такого рішення пов'язана з тим, що сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад набувають повноважень, що прирівнюються до повноважень міст обласного значення. Правовою підставою для вирішення зазначеного питання є чинний Бюджетний кодекс, яким визначено джерела наповнення бюджетів міст, районних бюджетів та бюджетів об'єднаних територіальних громад, утворених відповідно до чинного законодавства", - підкреслюється в повідомленні.

Так, міністерство надіслало лист до Кабміну з проханням доручити Міністерству соціальної політики, до компетенції якого відноситься удосконалення умов оплати праці працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, невідкладно розробити проект відповідного урядового акту.

Нагадаємо, в Україні, вчора, 17 січня 2016 року, відбулися перші вибори старости смт. Ірдинь Білозірської об'єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Уряд дозволив об'єднаним громадам отримувати субвенції та дотації прямо з держбюджету Зубко: 2016 рік буде переломним у здійсненні реформ і зміну ситуації в економіці України
On Top