Главою апарату КМДА призначений Володимир Бондаренко

Середа 13 серпня 2014 13:38
Главою апарату Київської міської державної адміністрації призначений Володимир Бондаренко.

Главою апарату Київської міської державної адміністрації призначений Володимир Бондаренко. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

"У мене є три головних вимоги до працівників апарату - це прозорість в роботі, оперативність виконання доручень і відсутність корупційної складової в їх діяльності", - зазначив Бондаренко під час подання керівникам управлінь.

Крім того, керівник апарату наголосив, що одним із пріоритетів у його роботі на новій посаді стане забезпечення непорушного права громадян на доступ до публічної інформації, розвиток електронного управління і мінімізація бюрократичних процедур.

У повідомленні наголошується, що Володимир Бондаренко призначений на посаду керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) в порядку переведення з посади керуючого справами секретаріату Київради.

Зазначимо, йдеться в повідомленні йде не про Володимира Дмитровича Бондаренка, який очолював КМДА з 7 березня по 10 червня 2014 р., а про Володимира Володимировича Бондаренка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся