Глава військової поліції Сирії відмовився продовжувати службу в армії Асада

НовиниПолітика    26.12.2012 - 08:21

Глава військової поліції Сирії генерал-майор Абдул Азіз Джассем аль-Шаллал оголосив про відмову продовжувати службу в армії, яка підтримує режим Президента Башара Асада, передає Al-Arabiya.

"Я, генерал-майор Абдул Азіз Джассем аль-Шаллал, командувач силами військової поліції Сирії, оголошую про свій відхід з урядової армії у зв'язку зі спотворенням її фундаментальної місії - захисту сирійського народу. Тепер же вона трансформувалася в банди вбивць і руйнівників", - заявив генерал у ході свого звернення. "Упевнений, що ряд високопоставлених офіцерів хоче вчинити так само як і я, але обставини не дозволяють їм цього зробити", - додав він на закінчення.

За наявною інформацією, заява вже колишнього генерала Шаллала була знята на турецько-сирійської кордоні. Чи має він намір почати боротьбу з урядовими силами, поки не відомо.

В Сирії з березня 2011 р. продовжується протистояння влади й опозиції. Опозиція вимагає відставки Асада, звинувачуючи урядові сили в насильстві по відношенню до мирного населення. Офіційний Дамаск стверджує, що під прикриттям демократичних гасел в країні орудують "банди озброєних терористів", підтримувані з-за кордону.

Зараз під контролем повстанців перебувають території на півночі Сирії. Крім того вони здійснюють регулярні напади на об'єкти у всіх регіонах країни.

Читайте також: Сирійська опозиція вперше повідомила про застосування в Хомсі хімзброї урядовими військами

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top