Голова "Укравтодору" розповів, як підвищувалися ціни на закупівлю матеріалів

НовиниІнфраструктура    29.07.2016 - 13:35
Фото: Євген Барах
Фото: Євген Барах

Щонайменше десь у 2-3 рази в окремих випадках завищувалась вартість на ті чи інші матеріали

Директор державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор" Євген Барах розповів, як підвищувалися ціни на закупівлю матеріалів. Про це він сказав сьогодні під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"За попередніми підрахунками, щонайменше десь у 2-3 рази в окремих випадках завищувалась вартість на ті чи інші матеріали, якщо ми кажемо про закупівлю матеріалів", - заявив Барах.

За його словами, наразі в "Укравтодорі" готують порівняльну таблицю, у якій будуть вказані товарні групи і суми, на які були зафіксовані завищення цін. Барах також зазначив, що надалі підприємство здійснюватиме усі тендери виключно через електронну систему закупівель ProZorro.


"Ми будемо переходити також на систему закупівель у міжнародних проектах. На сьогоднішній день є електронні майданчики у Світового банку і Європейського банку реконструкції та розвитку, на жаль, вони ще не працювали", - зазначив голова "Укравтодору".

Нагадаємо, на автомобільні дороги в цьому році виділено 19 млрд гривень, а в наступному планується виділити вдвічі більше коштів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман закликав скасувати тендери, призначені до повного переходу на ProZorro Барах заявив про спробу проникнення невідомих у будівлю "Укравтодору"
On Top