Глава "Союзу Лівих Сил" закликав українську владу до термінової націоналізації підприємств

Голова політичної партії "Союз Лівих Сил" Василь Волга закликав владу залишити особисті інтереси і терміново зайнятися порятунком економіки країни, в тому числі, через націоналізацію бюджетоутворюючих підприємств. Про це він заявив на об'єднаній конференції політичної партії "Союз Лівих Сил" і Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", яка відбулася 24 січня у Київському будинку вчених.

Повідомляється, що всі обласні керівники та представники, що були присутні на конференції, одноголосно заявили про те, що чинна влада не тільки недієздатна в кризової ситуації, але й своїми діями посилює кризу і наближає процес руйнування і розвалу України.

"Менш ніж за рік нова влада почала газову війну, яка поставила на коліна всю українську промисловість. Виставлені на продаж останні державні об'єкти країни і вже розпочата приватизація Залізниці. З бюджету зник громадянин України, а залишилися в ньому лише інтереси олігархів. Тепер, коли купівельна спроможність українців зведено до нуля, людей чекає тільки виживання. Тому ми закликаємо владу, відкинувши свої політичні рейтинги, припинити популізм і негайно почати процес націоналізації бюджетоутворюючих підприємств. Парадоксально: українську армію містять і забезпечують волонтери, в той час як у владі знаходяться олігархи, стану яких вистачило б на багато років успішного ведення війни", - заявив Василь Волга.

Не маючи можливості дієвими законними механізмами запустити економіку країни, учасники конференції прийняли резолюцію щодо створення широкого народного руху за соціалізації всіх сфер України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся