ru ua

Глава Радміну Криму Могильов не має наміру подавати у відставку

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що не має наміру залишати свій пост і головним завданням для себе вважає недопущення конфліктів у Криму.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що не має наміру залишати свій пост і головним завданням для себе вважає недопущення конфліктів у Криму. Про це повідомляє прес-служба Радміну АРК.

"Я категорично не згоден з тим, що, як кажуть, Могильову треба йти. Я відчуваю свою відповідальність за всіх людей, які живуть у Криму. Кажуть про тих, хто "гордо" пішов. Корабель отримав пробоїну, капітан в єдину шлюпку сіл, віддав честь, утер сльозу і пішов з цього корабля! Я таким капітаном бути не хочу", - заявив Могильов.

Він також закликав кримчан утримуватися від будь-яких різких заяв.

"Я хочу закликати всіх жителів Криму утриматися від будь-яких різких заяв і різких дій, тому що це може призвести до страшної трагедії, - заявив Могильов. - Я неодноразово говорив, що найстрашніша трагедія - це загибель людей. Це неприпустимі речі. А зміна влади - це не трагедія. Тому треба спокійно працювати з повною віддачею. Потрібно думати, як ми будемо взаємодіяти з центральною владою".

Могильов підкреслив, що будь-яка влада, в першу чергу, повинна бути зацікавлена в тому, щоб забезпечити стабільну роботу економіки, нормальне життя громадян.

"Я вчора розмовляв з представниками парламенту України. Я говорив: панове, обирайте нового прем'єра, і ми з новим прем'єром будемо говорити і визначитися, як діяти далі. Я вважаю це цілком нормальний процес. Будь-яка влада буде зацікавлена в тому, щоб підтримувати ту ж саму лінію, яку веду я - забезпечувати нормальну роботу економіки, нормальне життя громадян. Якщо крісло треба буде передати, то питань немає", - додав Могильов.