Глава Ради НБУ назвав умови для прискореного зростання української економіки

Середа 18 квітня 2018 19:11
Глава Ради НБУ назвав умови для прискореного зростання української економіки
Фото: будівля НБУ (Юлія Березовська, прес-центр НБУ)

Зокрема, мова йде про створення ринку землі та протидію корупції

Для прискорення економічного зростання в Україні до 4% або більше в найближчі два роки потрібно завершити реформи зі створення ринку землі, оздоровлення фінансового сектора, приватизації та протидії корупції. Про це повідомив голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин на своїй сторінці у Facebook.

"Для прискорення економічного зростання до 4% або більше в найближчі два роки потрібно зберегти макроекономічну стабільність і завершити реформи зі створення ринку землі, оздоровлення фінансового сектора, протидії корупції та приватизації", - написав Данилишин.

За його словами, важливо не зупиняти темп реформ. Це є важливим для залучення відповідного міжнародного фінансування, управління фіскальними ризиками та підтримання макроекономічної стабільності. 

Крім цього, реформи будуть стимулювати зростання інвестицій і продуктивності. Інакше, на думку глави Ради НБУ, економічне зростання може сповільнитися.

КОМЕНТАР ЩОДО МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ПРОГНОЗІВ Кабінет Міністрів України затвердив Основні напрями бюджетної політики на...

Опубліковано Богданом Данилишиним 18 квітня 2018 р.

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося, що Кабмін визначився з основними напрямами бюджетної політики на 2019-2021.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся