Глава ревкомісія "Укрнафти" зажадав у Роллинса допуск до перевірки компанії

НовиниЕнергетика    21.01.2016 - 13:11
Фото: Марк Роллінс
Фото: Марк Роллінс

Ревізійна комісія вимагає надати їй допуск до документів "Укрнафти"

Голова ревізійної комісії ПАТ "Укрнафта" Вадим Свірін направив главі компанії Марку Роллинсу офіційну вимогу про допуск контролюючого органу товариства до виконання своїх функцій. Про це йдеться у документі на ім'я Роллинса від 20 січня, текст якого має РБК-Україна.

Офіційну вимогу було надіслано у відповідь на лист Роллинса від 11 січня, складене за запитом контролюючого органу про надання документів та інформації від 25 грудня

"Однак незрозумілими є підстави і бажання оцінити правомочність напрямки ревізійною комісією запитів про надання документації... Для прискорення пошуку вами відповідних правових підстав у задоволенні прохання надати документи, а також вашого сприяння у проведенні спеціальної перевірки, зазначаємо, що пунктом 9.4.5 Статуту Товариства передбачено надання на вимогу ревізійної комісії всіх матеріалів, бухгалтерських, інших документів та особистих пояснень посадових осіб Товариства. Пунктом 3.3 положення про ревізійну комісію ПАТ "Укрнафта" зазначено, що члени ревізійної комісії Товариства мають право вимагати надання всіх документів, необхідних для поведінки перевірок та розслідувань", - йдеться в документі.

У зв'язку з цим Роллинса попросили переглянути виконання усіх спрямованих раніше запитів ревкомісія і забезпечити їй належну діяльність.

Фото: документ

Зазначимо, ревкомісія "Укрнафти" через недопуск керівництва компанії не може провести перевірку вже протягом шести місяців.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" звернувся до голови правління ПАТ "Укрнафта" Марку Роллинсу з пропозицією допомоги у поверненні дебіторської заборгованості для погашення боргів компанії перед державним бюджетом.

On Top