ru ua

Голова профільного комітету ВР виступає проти ліквідації Мінспорту

Голова профільного комітету ВР виступає проти ліквідації Мінспорту Фото: Артур Палатний

Нардеп наполягає на тому, що економити потрібно з розумом

Глава парламентського комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний виступає проти ліквідації Міністерства молоді та спорту. Про це повідомляє прес-служба партії "Блок Петра Порошенка".

"Пропозиція ліквідувати Мінмолодьспорту і об'єднати його з іншими відомствами не знаходить підтримки ні серед членів профільного парламентського комітету, ні серед спортивної громадськості. Ми вже це проходили в 2011-2012 роках, коли замість міністерства функціонувала Державна служба молоді та спорту України", - сказав він .

Парламентарій нагадав, що в той період значно погіршилися показники спортивних досягнень, були скорочені ряд держпрограм, практично занепали сфери молодіжної політики та масового спорту, не приділялося належної уваги патріотичному вихованню молоді.

Нардеп зазначив, що Кабмін аргументує необхідність ліквідації Мінспорту економією бюджетних коштів. "Але не можна економити на масовому спорті і здоров'ї нації. Бюджет Мінмолодьспорту насправді є мізерним, а саме відомство протягом 2014-2015 років скоротило свій штат майже на 20% ... Економити потрібно з розумом, тому всі, хто піклується про молоде покоління та розвитку масового спорту в Україні, виступають категорично проти ліквідації профільного міністерства", - сказав Палатний.

Нагадаємо, голова Міністерства молоді та спорту України Ігор Жданов попросить Генеральну прокуратуру перевірити законність дозволу Федерації легкої атлетики України на перехід кримських спортсменів в Росію.