ru ua

Пасішник на допиті відмовився давати свідчення

Пасішник на допиті відмовився давати свідчення Фото: Андрій Пасішник не давав покази в НАБ

Свою відмову він пояснив втомою з дороги

Виконавчий директор, в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник під час допиту в Національному антикорупційному бюро (НАБ) відмовився давати свідчення. Про це заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький в ефірі 112 Україна.

"Як мені доповіли прокурори, процесуальні керівники зазначеного провадження, Пасішник учора в НАБ відмовився на підставі статті 63 Конституції давати покази. Сказав, що оскільки він із дороги, втомлений, йому потрібен час відпочити, набратися сил. Ми цю його заяву прийняли", - сказав він.

"І потім, звичайно, для мене як для антикорупційного прокурора, так і для звичайного громадянина було дуже цікаво побачити в ефірі телеканалу "Інтер", де він досить бадьоро виглядав і досить бадьоро коментував ці обставини", - додав Холодницький.

Нагадаємо, 11 березня під час допиту в Національному антикорупційному бюро Андрію Пасішнику оголосили про підозру. Він прибув на допит у НАБ у справі про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.