ua ru

Голова Мюнхенської конференції з безпеки розкритикував непередбачуваність Трампа

Голова Мюнхенської конференції з безпеки розкритикував непередбачуваність Трампа Фото: політику Трампа розкритикував голова Мюнхенської конференції

Ішингер також розкритикував здібності співробітників адміністрації Трампа

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер розкритикував політику президента США Дональда Трампа як непередбачувану і порадив йому не користуватися особисто мікроблогом Twitter, передає Deutsche Welle.

"Хто так грубо озивається про ЗМІ, власні спецслужби і органи юстиції, як цей президент, той завдає шкоди своїй передбачуваності і своїй команді", - підкреслив Ішингер.

На його думку, з приходом Трампа до влади у зовнішній політиці США виникла "максимальна невизначеність". Зокрема, в цій політиці немає послідовної лінії.

"Він раніше говорив, що хоче побудувати абсолютно нові відносини з Росією, а тепер вимагає, щоб Росія повернула Крим. Трамп повинен вибудувати власний політичний курс і слідувати йому", - сказав голова Мюнхенської конференції з безпеки.

Крім того, Ішингер розкритикував здібності співробітників адміністрації Трампа.

"Якщо президент США оточує себе людьми, які це зміцнюють, то півсправи вже зроблено. Якщо ж оточуєш себе співробітниками, чиї дії викликають більше питань, ніж відповідей, то довіра і передбачуваність втрачаються", - підкреслив він.

Нагадаємо, конфлікт через зв'язки радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна з Росією загострився, оскільки представники Республіканської партії вимагають від Конгресу провести більш докладне розслідування ситуації.